1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser
  • Air Pro1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser
  • Air Pro1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser
  • Air Pro1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser
  • Air Pro1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser

1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser

1610nm SM Pigtailed Diodo Laser koaxialak DFB laserrak ditu, akoplamenduko eraginkortasun optimoa lortzeko zuntzezko pigtail bat zehazki lotuta dutela. 1590nm-ko uhin-luzerako bertsio honek 1,5 mW-ko ohiko irteera-potentzia du eta atzealdeko aurpegi fotodiodoa barne hartzen du. 9/125 modu bakarreko zuntzezko txingarra FC / APC edo FC / PC estiloko zuntz optikoko konektore batekin amaitzen da. Aplikazioen artean, abiadura handiko datuen eta telekomunikazioen sistemak eta tresneria daude, eta laser diodoaren argi iturria behar duten tresna optikoak.

Bidali kontsulta

Produktuaren Deskribapena

1. 1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser laburpena


1610nm SM Pigtailed Diodo Laser koaxialak DFB laserrak ditu, akoplamenduko eraginkortasun optimoa lortzeko zuntzezko pigtail bat zehazki lotuta dutela. 1590nm-ko uhin-luzerako bertsio honek 1,5 mW-ko ohiko irteera-potentzia du eta atzealdeko aurpegi fotodiodoa barne hartzen du. 9/125 modu bakarreko zuntzezko txingarra FC / APC edo FC / PC estiloko zuntz optikoko konektore batekin amaitzen da. Aplikazioen artean, abiadura handiko datuen eta telekomunikazioen sistemak eta tresneria daude, eta laser diodoaren argi iturria behar duten tresna optikoak.


2. 1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser sarrera


1610nm SM Pigtailed Diodo Laser koaxialak DFB laserrak ditu, akoplamenduko eraginkortasun optimoa lortzeko zuntzezko pigtail bat zehazki lotuta dutela. 1590nm-ko uhin-luzerako bertsio honek 1,5 mW-ko ohiko irteera-potentzia du eta atzealdeko aurpegi fotodiodoa barne hartzen du. 9/125 modu bakarreko zuntzezko txingarra FC / APC edo FC / PC estiloko zuntz optikoko konektore batekin amaitzen da. Aplikazioen artean, abiadura handiko datuen eta telekomunikazioen sistemak eta tresneria daude, eta laser diodoaren argi iturria behar duten tresna optikoak.


3. 1610nm SM koaxial pigtailed laser laserraren ezaugarriak

DFB uhin-luzera modu bakarreko laser egonkortua;

1610nm uhin luzera;

> 2mW irteerako potentzia;

CW edo pultsatuko eragiketa;

Uhin luzera / tenperatura koefizientea 0,1nm / â „ƒ;

Monitor fotodiodo integratua.

4. 1610nm SM Coaxial Pigtailed Diode Laser aplikazioa

CDMA / GSM transmisio sistema;

WDM sistema;

Telekomunikazioa;

Beste transmisio sistema analogikoa.

5. Ezaugarri elektro-optikoak (T = 25â „ƒ) 1610nm SM koaxial pigtailed laser laserraren ezaugarriak

Parametroa Ikurra Baldintza Min. Tip. Gehienez Unitatea
Erdiko uhin luzera Î »C PO = PF 1600 1610 1620 nm
Irteerako potentzia optikoa PF IF = ITH + 20mA 2 - - mW
Atalaseko korrontea ITH   4   10 mA
Funtzionamendu tentsioa VF - - 1.2 1.5 pF
Igoera denbora / Jaitsiera denbora TR / TF IF = ITH, PO = PF (20-80)% - - 0.4 ns
Unitatea kontrolatu IM PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapazitatea C - - 10 15 PF
Zabalera espektrala (-20dB) Î ”λ IF = ITH + 20mA   1.6 2.5 nm
Jarraipenaren errorea TE - -1,0 - 1.0 dB
Isolamendu optikoa ISO - 30 - - dB
2Sek ordenako modulazioen arteko distortsioa IMD2 - - - -50 dBc
3. ordenako modulazioen arteko distortsioa IMD3 - - - -60 dBc
Intentsitate erlatiboaren zarata RIN - - - -145 dB / Hz
Alboko modua kentzeko anoa SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. Paketeen marrazkia eta PIN-OUT definizioa (unitatea: mm) 1610nm SM koaxial pigtailed laser laserraren

7. Entrega, bidalketa eta 1610nm SM koaxial pigtailed diodo laserra hornitzea, bidaltzea

Produktu guztiak probatu dira bidali aurretik;

Produktu guztiek 1-3 urteko bermea dute. (Kalitatearen berme epea mantentze zerbitzu egokien kuota kobratzen hasi ondoren).

Zure negozioa eskertzen dugu eta berehala itzultzeko 7 eguneko politika eskaintzen dizugu. (Artikuluak jaso eta 7 egunera);

Gure dendan erosten dituzun artikuluak kalitate ezin hobekoak ez badira, hau da, ez dute elektronikoki funtzionatzen fabrikatzailearen zehaztapenetara, itzuli itzazu guri ordezkatzeko edo itzultzeko;

Elementuak akastunak badira, jakinarazi iezaguzu entregatu eta 3 eguneko epean;

Artikuluak jatorrizko egoeran itzuli behar dira, itzulketa edo ordezkapena lortzeko;

Erosleak egindako bidalketa kostuen erantzule da.

8. Ohiko galderak

G: Zein da behar duzun uhin luzera?

A: 1270nm ~ 1610nm DFB laser diodoak ditugu.

G: Zein da irteerako potentziaren baldintza?

E: Box optronika zure beharren arabera pertsonaliza daiteke.

Hot Tags: 1610nm SM pigtailed diodo laserra, fabrikatzaileak, hornitzaileak, handizkako fabrikak, pertsonalizatuak, ontziratuak, Txina, Txinan egindakoak, merkeak, prezio baxuak, kalitatea

Kategoria erlazionatuak

Bidali kontsulta

Mesedez, jar zaitez beheko formularioan zure kontsulta emateko. 24 ordutan erantzungo dizugu.