1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua
  • 1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua
  • 1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua
  • 1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua
  • 1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua

1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua

1550nm-ko uhin-luzera etengabeko laser moduluak erdieroaleen laser txip dedikatu bat hartzen du abiadura handiko eskaneatzeko uhin-luzera laser irteera modu bakarreko zuntz batetik ateratzeko. Profesionalki diseinatutako disko zirkuituak eta TEC kontrolak laserren funtzionamendu segurua eta egonkorra bermatzen dute. Mahaigaineko edo modular bilketa eskuragarri dago.

Bidali kontsulta

Produktuaren Deskribapena

1. 1550nm etengabeko uhin-luzera laser moduluaren sarrera

1550nm-ko uhin-luzera etengabeko laser moduluak erdieroaleen laser txip dedikatu bat hartzen du abiadura handiko eskaneatzeko uhin-luzera laser irteera modu bakarreko zuntz batetik ateratzeko. Profesionalki diseinatutako disko zirkuituak eta TEC kontrolak laserren funtzionamendu segurua eta egonkorra bermatzen dute. Mahaigaineko edo modular bilketa eskuragarri dago.

2. 1550nm etengabeko uhin-luzera laser moduluaren ezaugarria

Irteera potentzia handia;

Espektro zabaleko eskaneatzea;

Modulua edo Benchtop paketea;

Abiadura handiko eskaneatzea.

3. 1550nm Etengabeko Swept Wavelength Laser Moduluaren aplikazioa

FBG sentsore galdeketa;

Zuntz laser iturria;

Laborategiko probak eta neurketak.

4. 1550nm-ko uhin-luzera etengabeko laser moduluaren ezaugarri optiko-elektrikoa

Parametroak Unitatea Balioak Oharrak
Ekorketa-uhin-luzera tartea nm 1543~1551 > 8nm
Ekorketa-maiztasuna kHz 1~100  
Lerro-zabalera espektrala MHz ≤100  
Eskaneatzeko gutxieneko urratsa arratsaldeko 2  
Alboko modua kentzeko ratioa dB >50  
Irteerako potentzia mW ≥20  
Potentzia ezegonkortasuna
(Epe laburrean 15 minutu)
dB ≤0,02  
Potentzia ezegonkortasuna
(Epe luzerako 8 ordu)
dB ≤0,05  
Konektorea - FC/APC  
Zuntz mota - SMF-28  
Komunikazio mota - Botoia Bankua
RS232 Modulua
Komunikazio Interfazea - * Aukerakoa Bankua
DB9 Emakumezkoa Modulua
Neurriak mm 260 (W) × 320 (L) × 120 (H) Bankua
150 (W) × 125 (L) × 20 (H) Modulua
Energia hornidura V 100~240V AC, <30W Bankua
5V DC, <15W Modulua
Aktibazio-pultsu sinkronikoa - TTL,Barneko trigger  
Funtzionamendu-tenperatura -20 ~ +65  
Biltegiratze-tenperatura -40 ~ +85  

5. 1550nm-ko uhin-luzera etengabeko laser moduluaren kurba tipikoa

Espektroa @100kHz-ko miaketa Espektroa @Static Ez-ekorketa

6. 1550nm-ko uhin-luzera etengabeko laser modulua entregatu, bidaltzea eta zerbitzatzea

Produktu guztiak probatu dira bidali aurretik;

Produktu guztiek 1-3 urteko bermea dute. (Kalitatearen berme-epea mantentze-zerbitzuaren kuota egokia kobratzen hasi ondoren).

Zure negozioa eskertzen dugu eta berehalako 7 eguneko itzultze-politika eskaintzen dugu. (Elementuak jaso eta 7 egun);

Gure dendatik erosten dituzun elementuak kalitate hobekoak ez badira, hau da, ez badute elektronikoki fabrikatzaileen zehaztapenekin funtzionatzen, itzul iezaguzu ordezkatzeko edo itzultzeko;

Elementuak akatsak badira, jakinarazi iezaguzu entrega eta 3 eguneko epean;

Edozein elementu jatorrizko egoeran itzuli behar da itzulketa edo ordezkapena izateko;

Erosleak sortutako bidalketa-kostu guztien ardura da.

7. Ohiko galderak

G: Zein da gustatuko litzaizuke uhin-luzera?

A: 1550 nm uhin-luzera.

G: Zein da irteerako potentziarako baldintza?

A: 20mW aukerak ditugu, zure eskakizunaren arabera pertsonaliza dezakegu.

G: Paketearen dimentsioari buruz, baldintzarik al duzu?

A: Modulu mota eta mahai gainean ditugu aukeran.

Hot Tags: 1550nm etengabeko uhin-luzera laser modulua, fabrikatzaileak, hornitzaileak, handizkakoa, fabrika, pertsonalizatua, ontziratua, Txina, Txinan egina, merkea, prezio baxua, kalitatea

Kategoria erlazionatuak

Bidali kontsulta

Mesedez, jar zaitez beheko formularioan zure kontsulta emateko. 24 ordutan erantzungo dizugu.