1550nm 10mW DFB Linea zabalera laserreko diodo estuak
  • Air Pro1550nm 10mW DFB Linea zabalera laserreko diodo estuak
  • Air Pro1550nm 10mW DFB Linea zabalera laserreko diodo estuak
  • Air Pro1550nm 10mW DFB Linea zabalera laserreko diodo estuak
  • Air Pro1550nm 10mW DFB Linea zabalera laserreko diodo estuak

1550nm 10mW DFB Linea zabalera laserreko diodo estuak

1550nm-ko 10mW-ko DFB linea estuko zabalera laser Diodoak zuzenean modulatutako kanpoko barrunbeko laserra irtenbide eraginkorra da 2.5Gbits / s transmisio digitalerako SMF-28 zuntzean. Hau hermetikoki itxitako 14 pineko tximeleta pakete batean fabrikatuta dago, hozkailu termoelektrikoa (TEC), termistorea, monitore fotodiodoa eta isolatzaile optikoa dituena. NLD-k zuzenki modulatutako DFB batek baino dispertsio zigorra eta txupinazio txikiagoa eskaintzen ditu. Uhin-luzeraren egonkortasuna diseinuak ziurtatzen du, uhin-luzeraren aldagelak eta iritzia kontrolatzeko zirkuitu konplexuen beharra ezabatuz.

Bidali kontsulta

Produktuaren Deskribapena

1. 1550nm-ko 10mW-ko DFB linea estuko zabalerako laser diodoen laburpena

1550nm-ko 10mW-ko DFB linea estuko zabalera laser Diodoak zuzenean modulatutako kanpoko barrunbeko laserra irtenbide eraginkorra da 2.5Gbits / s transmisio digitalerako SMF-28 zuntzean. Hau hermetikoki itxitako 14 pineko tximeleta pakete batean fabrikatuta dago, hozkailu termoelektrikoa (TEC), termistorea, monitore fotodiodoa eta isolatzaile optikoa dituena. NLD-k zuzenki modulatutako DFB batek baino dispertsio zigorra eta txupinazio txikiagoa eskaintzen ditu. Uhin-luzeraren egonkortasuna diseinuak ziurtatzen du, uhin-luzeraren aldagelak eta iritzia kontrolatzeko zirkuitu konplexuen beharra ezabatuz.

2. 1550nm-ko 10mW-ko DFB linea zabaleko laser estuko diodoen aurkezpena

1550nm-ko 10mW-ko DFB linea estuko zabalera laser Diodoak zuzenean modulatutako kanpoko barrunbeko laserra irtenbide eraginkorra da 2.5Gbits / s transmisio digitalerako SMF-28 zuntzean. Hau hermetikoki itxitako 14 pineko tximeleta pakete batean fabrikatuta dago, hozkailu termoelektrikoa (TEC), termistorea, monitore fotodiodoa eta isolatzaile optikoa dituena. NLD-k zuzenki modulatutako DFB batek baino dispertsio zigorra eta txupinazio txikiagoa eskaintzen ditu. Uhin-luzeraren egonkortasuna diseinuak ziurtatzen du, uhin-luzeraren aldagelak eta iritzia kontrolatzeko zirkuitu konplexuen beharra ezabatuz.

3. 1550nm 10mW DFB Linea zabalera estuko laser diodoen ezaugarriak

ITU uhin-luzerak 1270-1610nm-tik eskuragarri daude;

Irteerako potentzia 10mW;

Linea zabalera espektrala 200-400kHz;

DFB uhin-luzera modu bakarreko laser egonkortua;

Isolatzaile optiko integratua, monitorearen fotodiodoa, hozkailu termoelektrikoa eta termistorea;

Polarizazioari eusteko (PM) edo modu bakarreko (SM) zuntz txerri.

4. 1550nm 10mW DFB Linea zabalera estuko laser diodoak aplikatzea

LAN, WAN eta metro sareak;

C / DWDM sistemak;

Laser iturriak;

5. Ezaugarri optiko-elektrikoa: 1550nm-ko 10mW-ko DFB lineako zabalera estuko laser diodoekin.

Parametroa Ikurra Baldintza Min. Tip. Gehienez Unitatea
Erdiko uhin luzera Î »c TL = 17~35â „ƒ CW 1548 1550 1552 nm
Irteerako potentzia optikoaren gailurra PO - 10 - - mW
Linea zabalera espektrala LW - - 200 400 KHz
Alboko modua kentzea
Ratioa
SMSR CW 35 45 - dB
Isolamendu optikoa - -10 30 - - dB
Intentsitate erlatiboaren zarata RIN CW, irteerako potentzia 5mW - -145 - dB
Uhin-luzeraren noraeza kasuarekin
(-10 eta 70 ºC) tenperatura
â – ³Î » TEC tenperatura
15â „ƒ-tik 35â„ ƒ
- - ± 0,1 nm
Uhin-luzera Tenperatura
koefizientea
Î ”λ / Î ”T TEC tenperatura
15â „ƒ-tik 35â„ ƒ
- 0.09 - nm / ºC
Uhin-luzeraren korrontea
koefizientea
Î ”λ / Î ”Î ™ - - 0.01 - nm / mA
Atalasearen korrontea ITH - - 10 35 mA
Termistor korrontea ITC - 10 - 100 μA
Termistoraren erresistentzia RTH TL = 25 ° C 9.5 10 10.5 KÎ ©
TEC korrontea ITEC TL = 25 ° C, TC = 70 ° C - - 1.5 A
TEC tentsioa VTEC TL = 25 ° C, TC = 70 ° C - - 3.5 V
TEC edukiera Î ”T Tc = 70â „ƒ - - 50 ° C

6. Paketeen marrazkia eta PIN-OUT definizioa (unitatea: mm) 1550nm 10mW DFB linea zabaleko estandar laser diodoekin

  • 1. mota

  • 2. mota

7. 1550nm 10mW DFB linea zabaleko estero laser diodoak entregatu, bidali eta bidaltzea.

Produktu guztiak probatu dira bidali aurretik;

Produktu guztiek 1-3 urteko bermea dute. (Kalitatearen berme epea mantentze zerbitzu egokien kuota kobratzen hasi ondoren).

Zure negozioa eskertzen dugu eta berehala itzultzeko 7 eguneko politika eskaintzen dizugu. (Artikuluak jaso eta 7 egunera);

Gure dendan erosten dituzun artikuluak kalitate ezin hobekoak ez badira, hau da, ez dute elektronikoki funtzionatzen fabrikatzailearen zehaztapenetara, itzuli itzazu guri ordezkatzeko edo itzultzeko;

Elementuak akastunak badira, jakinarazi iezaguzu entregatu eta 3 eguneko epean;

Artikuluak jatorrizko egoeran itzuli behar dira, itzulketa edo ordezkapena lortzeko;

Erosleak egindako bidalketa kostuen erantzule da.

8. Ohiko galderak

G: zer dira aplikazioak eta uhin-luzeraren zehaztasuna?

E: Box optronikak CWDM eta DWDM uhin luzera eman ditzake aukeran.

G: Zein da eskatzen duzun konektore optikoa?

E: Box optonikak doako eskakizunen arabera pertsonaliza dezake konektore optikoa.

Hot Tags: 1550nm 10mW DFB Lerro zabalera laser estuko diodoak, fabrikatzaileak, hornitzaileak, handizkako fabrikak, pertsonalizatuak, ontziratuak, Txina, Txinan egindakoak, merkeak, prezio baxuak, kalitatea

Kategoria erlazionatuak

Bidali kontsulta

Mesedez, jar zaitez beheko formularioan zure kontsulta emateko. 24 ordutan erantzungo dizugu.