1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu bakarreko zuntza
  • Air Pro1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu bakarreko zuntza
  • Air Pro1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu bakarreko zuntza
  • Air Pro1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu bakarreko zuntza
  • Air Pro1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu bakarreko zuntza

1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu bakarreko zuntza

1530nm CW Pigtailed Laser Diodes Modu Bakarreko Zuntzak DFB laserrak ditu, zuntz-pigtail bat zehazki erantsita, akoplatze-eraginkortasun optimoa lortzeko. 1530nm-ko uhin-luzerako bertsio honek 1,5 mW-ko ohiko irteera-potentzia du eta atzealdeko aurpegi fotodiodoa dauka. 9/125 modu bakarreko zuntzezko txingarra FC / APC edo FC / PC estiloko zuntz optikoko konektore batekin amaitzen da. Aplikazioen artean, abiadura handiko datuen eta telekomunikazioen sistemak eta tresneria daude, eta laser diodoaren argi iturria behar duten tresna optikoak.

Bidali kontsulta

Produktuaren Deskribapena

1. 1530nm CW pigtailed laser diodoen modu laburreko zuntzaren laburpena

1530nm CW Pigtailed Laser Diodes Modu Bakarreko Zuntzak DFB laserrak ditu, zuntz-pigtail bat zehazki erantsita, akoplatze-eraginkortasun optimoa lortzeko. 1530nm-ko uhin-luzerako bertsio honek 1,5 mW-ko ohiko irteera-potentzia du eta atzealdeko aurpegi fotodiodoa dauka. 9/125 modu bakarreko zuntzezko txingarra FC / APC edo FC / PC estiloko zuntz optikoko konektore batekin amaitzen da. Aplikazioen artean, abiadura handiko datuen eta telekomunikazioen sistemak eta tresneria daude, eta laser diodoaren argi iturria behar duten tresna optikoak.

2. 1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu Bakarreko Zuntzaren sarrera

1530nm CW Pigtailed Laser Diodes Modu Bakarreko Zuntzak DFB laserrak ditu, zuntz-pigtail bat zehazki erantsita, akoplatze-eraginkortasun optimoa lortzeko. 1530nm-ko uhin-luzerako bertsio honek 1,5 mW-ko ohiko irteera-potentzia du eta atzealdeko aurpegi fotodiodoa dauka. 9/125 modu bakarreko zuntzezko txingarra FC / APC edo FC / PC estiloko zuntz optikoko konektore batekin amaitzen da. Aplikazioen artean, abiadura handiko datuen eta telekomunikazioen sistemak eta tresneria daude, eta laser diodoaren argi iturria behar duten tresna optikoak.

3. 1530nm CW Pigtailed Laser Diodes Modu Bakarreko Zuntzaren ezaugarriak

DFB uhin-luzera modu bakarreko laser egonkortua;

CW edo pultsatuko eragiketa;

Funtzionamenduko tenperatura-tartea -20â „ƒ eta + 75â„ ƒ;

Uhin luzera / tenperatura koefizientea 0,1nm / â „ƒ;

Monitor fotodiodo integratua;

Aukerako FC / PC edo FC / APC konektorea.

4. 1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu Bakarreko Zuntzaren aplikazioa

CDMA / GSM transmisio sistema;

WDM sistema;

CATV Itzulera-bidea;

Beste transmisio sistema analogikoa.

5. Ezaugarri elektro-optikoak (T = 25â „ƒ) 1530 nm-ko CW pigtailed laser diodoak Modu bakarreko zuntzarekin

Parametroa Ikurra Baldintza Min. Tip. Gehienez Unitatea
Erdiko uhin luzera Î »C PO = PF 1520 1530 1540 nm
Irteerako potentzia optikoa PF IF = ITH + 20mA 2 - - mW
Atalaseko korrontea ITH   4   10 mA
Funtzionamendu tentsioa VF - - 1.2 1.5 pF
Igoera denbora / Jaitsiera denbora TR / TF IF = ITH, PO = PF (20-80)% - - 0.4 ns
Unitatea kontrolatu IM PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapazitatea C - - 10 15 PF
Zabalera espektrala (-20dB) Î ”λ IF = ITH + 20mA   1.6 2.5 nm
Jarraipenaren errorea TE - -1,0 - 1.0 dB
Isolamendu optikoa ISO - 30 - - dB
2Sek ordenako modulazioen arteko distortsioa IMD2 - - - -50 dBc
3. ordenako modulazioen arteko distortsioa IMD3 - - - -60 dBc
Intentsitate erlatiboaren zarata RIN - - - -145 dB / Hz
Alboko modua kentzeko anoa SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. Paketeen marrazkia eta PIN-OUT definizioa (unitatea: mm) 1530nm CW pigtailed laser diodoak modu bakarreko zuntzarekin

7. 1530nm CW Pigtailed Laser Diodoak Modu Bakarreko Zuntz entregatu, bidali eta hornitzea

Produktu guztiak probatu dira bidali aurretik;

Produktu guztiek 1-3 urteko bermea dute. (Kalitatearen berme epea mantentze zerbitzu egokien kuota kobratzen hasi ondoren).

Zure negozioa eskertzen dugu eta berehala itzultzeko 7 eguneko politika eskaintzen dizugu. (Artikuluak jaso eta 7 egunera);

Gure dendan erosten dituzun artikuluak kalitate ezin hobekoak ez badira, hau da, ez dute elektronikoki funtzionatzen fabrikatzailearen zehaztapenetara, itzuli itzazu guri ordezkatzeko edo itzultzeko;

Elementuak akastunak badira, jakinarazi iezaguzu entregatu eta 3 eguneko epean;

Artikuluak jatorrizko egoeran itzuli behar dira, itzulketa edo ordezkapena lortzeko;

Erosleak egindako bidalketa kostuen erantzule da.

8. Ohiko galderak

G: Zein da behar duzun uhin luzera?

A: 1270nm ~ 1610nm 1625nm laser diodoak ditugu.

G: Zein da irteerako potentziaren baldintza?

E: Box optronika zure beharren arabera pertsonaliza daiteke.

Hot Tags: 1530nm CW Pigtailed Laser Diodes Modu bakarreko zuntza, fabrikatzaileak, hornitzaileak, handizkako fabrikak, pertsonalizatuak, ontziratuak, Txina, Txinan egindakoak, merkeak, prezio baxuak, kalitatea

Kategoria erlazionatuak

Bidali kontsulta

Mesedez, jar zaitez beheko formularioan zure kontsulta emateko. 24 ordutan erantzungo dizugu.