1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa
  • Air Pro1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa
  • Air Pro1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa
  • Air Pro1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa
  • Air Pro1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa

1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode errendimendu handiko DFB laser diodoa modu bakarreko zuntz optikoarekin bateratutako zuntza da. CW irteerako potentziak uhin-luzeraren mende daude eta 2mW eta 20mW artean daude. 14 pin-eko tximeleta muntatze estandarrean hornituta, laser diodo hauek monitorearen fotodiodoa, Peltier efektuaren hozkailu termoelektrikoa, termistorea eta isolatzaile optikoa dituzte. SMF-28 edo PM irteera optikoko zuntzak SC / PC, FC / PC, SC / APC edo FC / APC konektoreekin amaitu daitezke.

Bidali kontsulta

Produktuaren Deskribapena

1. 1510nm-ko DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoaren laburpena

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode errendimendu handiko DFB laser diodoa modu bakarreko zuntz optikoarekin bateratutako zuntza da. CW irteerako potentziak uhin-luzeraren mende daude eta 2mW eta 20mW artean daude. 14 pin-eko tximeleta muntatze estandarrean hornituta, laser diodo hauek monitorearen fotodiodoa, Peltier efektuaren hozkailu termoelektrikoa, termistorea eta isolatzaile optikoa dituzte. SMF-28 edo PM irteera optikoko zuntzak SC / PC, FC / PC, SC / APC edo FC / APC konektoreekin amaitu daitezke.

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode gidaririk eta kontroladorerik gabeko laser diodo biluziak dira. Formatu honetako laser diodoak oso jasan ditzake seinale elektrikoek eragindako kalteak, hala nola tentsio iragankorrak, puntak eta elektrizitate estatikoa. Hori dela eta, garrantzitsua da korronte iturri eta euskarri egokiak erabiltzea. Gidari bateragarriak, muntaketak eta kontrolagailu termoelektrikoen xehetasunak laserren osagarrien atalean daude.

2. 1510nm-ko DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoaren sarrera

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode errendimendu handiko DFB laser diodoa modu bakarreko zuntz optikoarekin bateratutako zuntza da. CW irteerako potentziak uhin-luzeraren mende daude eta 2mW eta 20mW artean daude. 14 pin-eko tximeleta muntatze estandarrean hornituta, laser diodo hauek monitorearen fotodiodoa, Peltier efektuaren hozkailu termoelektrikoa, termistorea eta isolatzaile optikoa dituzte. SMF-28 edo PM irteera optikoko zuntzak SC / PC, FC / PC, SC / APC edo FC / APC konektoreekin amaitu daitezke.

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode gidaririk eta kontroladorerik gabeko laser diodo biluziak dira. Formatu honetako laser diodoak oso jasan ditzake seinale elektrikoek eragindako kalteak, hala nola tentsio iragankorrak, puntak eta elektrizitate estatikoa. Hori dela eta, garrantzitsua da korronte iturri eta euskarri egokiak erabiltzea. Gidari bateragarriak, muntaketak eta kontrolagailu termoelektrikoen xehetasunak laserren osagarrien atalean daude.

3. 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode-ren ezaugarriak

14PIN tximeleta paketea;

Erdiko uhin-luzera 1510nm;

Irteerako potentzia 10mW edo 20mW;

FC / APC edo FC / PC zuntzarekin konektatutako konektorea.

4. 1510nm DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa aplikatzea

CATV sistema;

CWDM / DWDM komunikazio optikoa;

LAN, WAN eta metro sareak;

CW 1510nm laser iturria.

5. Ezaugarri elektro-optikoak (T = 25â „ƒ) 1510nm-ko DFB tximeleta zuntz akoplamendutako laser diodoa

Parametroa Ikurra Baldintza Min. Tip. Gehienez Unitatea
Erdiko uhin luzera Î »c TL = 15~35â „ƒ CW 1508 1510 1512 nm
Irteerako potentzia optikoa PO - 10 - - mW
Atalasearen korrontea ITH - - 10 35 mA
Maldaren Eraginkortasuna ƞ CW irteerako potentzia 5mW 0.05 0.11 0.2 mW / mA
Korronte eragilea Iop PO = 10 mW (CW) - 100 200 mA
Linea zabalera espektrala LW FWHM - 3 - MHz
Laser aurrerako tentsioa VF CW irteerako potentzia 10mW - 1.2 3.0 V
Begiratu korronte iluna NAN - - - 0.1 μA
Banda zabalera (@ - 3dB) BW - - 2.5 - GHz
Alboko modua kentzeko ratioa SMSR CW 35 40 - dB
Isolamendu optikoa - -10 30 - - dB
Intentsitate erlatiboaren zarata RIN CW, irteerako potentzia 5mW - -145 - dB
TEC-ek ezarritako tenperatura Ts - 15 - 35
Sarrerako eragozpena ZIN - 22 25 28 Ω
Termistor korrontea ITC - 10 - 100 μA
Termistoraren erresistentzia RTH TL = 25â „ƒ 9.5 10 10.5 KÎ ©
TEC korrontea ITEC TL = 25â „ƒ, TC = 70â„ ƒ - - 1.5 A
TEC tentsioa VTEC TL = 25â „ƒ, TC = 70â„ ƒ - - 3.5 V
TEC edukiera Î ”T Tc = 70â „ƒ - - 50
Termistoraren tenperatura - - - - 100
Uhin-luzeraren noraeza (EOL) â – ³Î » Probatu da
25 urteko bizitza
- - ± 0,1 nm
Uhin luzera Tenperatura koefizientea Î ”λ / Î ”T TEC tenperatura
15ean "35ean 35ean"
- 0.09 - nm / â „ƒ
Uhin-luzeraren korronte-koefizientea Î ”λ / Î ”Î ™ - - 0.01 - nm / mA

6. Paketeen marrazkia eta PIN-OUT definizioa (unitatea: mm) 1510nm-ko DFB tximeleta-zuntz akoplamendutako laser diodoa

1. mota

2. mota

7. 1510nm-ko DFB Butterfly Zuntz Acoplado Laser Diodoa entregatu, bidali eta zerbitzatu

Produktu guztiak probatu dira bidali aurretik;

Produktu guztiek 1-3 urteko bermea dute. (Kalitatearen berme epea mantentze zerbitzu egokien kuota kobratzen hasi ondoren).

Zure negozioa eskertzen dugu eta berehala itzultzeko 7 eguneko politika eskaintzen dizugu. (Artikuluak jaso eta 7 egunera);

Gure dendan erosten dituzun artikuluak kalitate ezin hobekoak ez badira, hau da, ez dute elektronikoki funtzionatzen fabrikatzailearen zehaztapenetara, itzuli itzazu guri ordezkatzeko edo itzultzeko;

Elementuak akastunak badira, jakinarazi iezaguzu entregatu eta 3 eguneko epean;

Artikuluak jatorrizko egoeran itzuli behar dira, itzulketa edo ordezkapena lortzeko;

Erosleak egindako bidalketa kostuen erantzule da.

8. Ohiko galderak

G: zer uhin luzera nahiko zenuke?

A: 1270nm eta 1650nm arteko uhin luzera handiak ditugu.

G: Zein da irteerako potentziaren baldintza?

E: 10mW eta 20mW aukera ditugu, zure eskakizunen arabera pertsonaliza ditzakegu ere.

G: Zer zuntz mota gustatuko litzaizuke?

A: SM zuntza edo PM zuntza.

Hot Tags: 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode, fabrikatzaileak, hornitzaileak, handizkako fabrikak, pertsonalizatuak, ontziratuak, Txina, Txinan egindakoak, merkeak, prezio baxuak, kalitatea

Kategoria erlazionatuak

Bidali kontsulta

Mesedez, jar zaitez beheko formularioan zure kontsulta emateko. 24 ordutan erantzungo dizugu.